Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

   

Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. 2011 yılında kurulmuş olup, film kondansatör üretim işletmelerinden biri olarak bir araştırma ve geliştirme, üretim ve satıştır, fabrika Çin'in elektronik kasabası Dongguan Şehri, Shijie Kasabasında bulunmaktadır.

   Kuruluşundan bu yana şirket, her zaman "insan odaklı, samimiyet" iş ilkelerine bağlı, endüstri seçkinleri, ileri bilgi teknolojisi yurtiçinde ve yurtdışında olacak, yönetim yöntemleri ve gerçek deneyim ve kurumsal, bağımsız araştırma ve geliştirme çeşitli çeşitli uygulamalar için deneysel ekipman, kondansatör ürünlerinin kalitesi güvenilir, pratik, iyi performans geliştirdi.Müşterilere şiddetli rekabette işletmelere yardımcı olacak çeşitli çözümler sunmak istikrarlı bir gelişme olabilir.

Şirket şu anda özel bir üretim ekipmanına, mükemmel performansa ve istikrarlı hammadde kalitesine sahiptir, aynı zamanda ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemini güçlendirir, tüm personel mükemmellik için çaba gösterir, çalışma tutumu, acımasız becerikli ve pragmatik çalışma tarzı, yenilikçi çalışma yöntemleri, şirketin yüksek güvenilirliğe ve mükemmel ürün kalitesine, yalnızca yüz milyonlarca yıllık üretime sahip olmasını sağlar, Ürünler ağırlıklı olarak enerji tasarrufu sağlayan elektronik, güç kaynağı, motor, otomotiv elektroniği, ev aletleri, aydınlatma ekipmanları ve diğer alanlarda kullanılmaktadır.

"İnsan odaklı, dürüstlük yönetimi, mükemmellik, sürekli yenilik" kavramına bağlı kalarak şirketler, Çevre koruma endeksi 2002/95/EC çalışmasına göre, tüm ürünler RoHS direktifine tabidir.

"Müşterilere saygı duymak, müşterileri anlamak, müşterilerinin beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunmaya devam etmek, müşterilerin ebedi ortağı olmak" her zaman benimsediğimiz ve savunduğumuz hizmet anlayışımızdır.

HOWFINE, yenilik yapmaya, ilerlemeye ve Çin'de iyi bilinen bir kapasitör markası işletmesi kurmak için çaba göstermeye devam edecektir.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. 2011 yılında kurulmuş olup, şirketin 10 yıllık üretim teknolojisi tecrübesi vardır.Film kondansatör üretim işletmelerinden biri olarak bir araştırma ve geliştirme, üretim ve satış olan fabrika, Çin'in elektronik kasabası olan Dongguan Şehri, Shijie Kasabasında yer almaktadır.

Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Batı Avrupa

Doğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : NASIL GÜZEL

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 300-500

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan HOWFINE Electronic Technology Co., Ltd. Sertifikalar